MeetPRO to cykliczne spotkania pasjonatów i praktyków rozwoju osobistego, które odbywają się w 6 miastach Polski. Na comiesięcznych spotkaniach w gronie otwartych, przyjaznych i ambitnych ludzi można rozwijać swoją kreatywność, uczyć się od liderów rozwoju osobistego i dyskutować na różne ważne tematy.

Ja  – jako gość – miałam okazję uczestniczyć w lutowym MeetPRO w Poznaniu. Jako że temat spotkania dotyczył RELACJI, poprowadziłam krótkie warsztat na temat komunikacji w związkach.

Według mnie, kobiety nie są z Wenus, a  mężczyźni nie są z Marsa. Jesteśmy ludźmi zamieszkującymi jedną planetę – warto więc zadbać o to, aby różnić się pięknie i skutecznie się porozumieć (ku obopólnej satysfakcji!;) Zatem w trakcie warsztatu zastanawialiśmy się, o czym i w jaki sposób najczęściej rozmawiają kobiety, a o czym mężczyźni? Jak różni się język kobiet i język mężczyzn – i z czego to wynika? Poznaliśmy również różne style rozmowy i model czterech wymiarów komunikacji, którego praktyczne użycie może wspierać owocną komunikację i wzajemne zrozumienie – nie tylko w związkach.

Więcej  o spotkaniu można przeczytać na stronie wydarzenia na fb, a więcej zdjęć – tutaj.