Pomagam tym, którzy chcą przejść do kolejnego etapu kariery, chcą czuć się lepiej w swojej pracy i w firmie. Pracuję z tymi, którzy potrzebują zmiany, kierunku, nowej energii – aby ruszyć z miejsca i skutecznie realizować swoją wizję tego, jak chcą żyć, działać, pracować i rozwijać się.

Nad czym pracujemy?

Moi Klienci zgłaszają się do mnie, bo potrzebują jakiejś zmiany i większej jasności co do tego, jak powinni dalej działać. Chcą znaleźć odpowiedni dla siebie kierunek dla tego co (i jak) robią i co chcieliby robić. Najczęściej wspieram menedżerów, przedsiębiorców i ekspertów – pracujemy nad poprawą ważnych relacji, autorytetem w pracy i zwiększeniem własnej asertywności, produktywnością i skutecznością, lepszym dysponowaniem swoim czasem i energią, lepszym organizowaniem sobie zadań i aktywności, wzmacnianiem się w roli menedżera, rozwijaniem własnego biznesu, własnych pasji i zainteresowań.

Jak to wygląda?

W trakcie kolejnych spotkań (najczęściej 3-6 sesji trwających ok. półtorej godziny, co około 2-3 tygodnie), będziemy mieli okazję przyjrzeć się temu, gdzie teraz jesteś ze swoimi sprawami. Będziemy rozmawiać o tym, co chcesz zmienić (i dlaczego). Następnie będziemy pracować nad możliwymi dla Ciebie rozwiązaniami i sposobami ich wdrożenia – w taki sposób, który będzie pasował do Ciebie, Twojej pracy i Twojego życia, a jednocześnie będzie wnosił nową jakość i wartość do tego, kim jesteś i jak funkcjonujesz.

Proponuję Ci wsparcie wówczas, kiedy:

  • potrzebujesz zmiany i chcesz dowiedzieć się, jak się do tego zabrać
  • chcesz poukładać sobie swoje sprawy, opracować plan działania, wyznaczyć sobie kierunek na przyszłość
  • chcesz podjąć jakieś decyzje, oczekujesz od siebie większej skuteczności i energii w realizacji swoich zamierzeń
  • potrzebujesz lepiej rozumieć swoje potrzeby („Co tak naprawdę jest mi teraz potrzebne? Co będzie dla mnie dobre? Co teraz mam robić?”)

Oferuję Ci:

  • dogodne miejsce i czas spotkań – zgodnie z naszymi ustaleniami (możliwe sesje on-line)
  • poufną, życzliwą rozmowę o Twoich sprawach
  • profesjonalną pomoc i wsparcie
  • potrzebne materiały, techniki, narzędzia
  • wstępną „sesję kalibracyjną”, w trakcie której poznasz mnie i moje metody pracy oraz zdecydujesz, czy to dla Ciebie

Zapraszam!

Skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o swojej sytuacji: kontakt@beatadranikowska.pl / kom. 602 75 40 18

Sesje prowadzę również w języku angielskim.

Więcej o moim coachingu możesz przeczytać na stronie www.coachpoznan.pl

Rekomendacje Klientów znajdziesz również na moim profilu Linked In.

Co mówią moi Klienci?

„Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, przygotowania, sposobu przekazywania wiedzy, autentyczności i osobowości:) W dzisiejszych czasach mimo dużej konkurencji na rynku, nie dla wszystkich te kwestie są tak oczywiste:)”

„W trakcie coachingu Beata ukierunkowała mnie i pomogła mi nazwać moje cele zawodowe, jest to osoba bardzo kontaktowa, z wielką wiedzą oraz umiejętnościami. Uważam ją za bardzo dobrego szkoleniowca, coacha, a przede wszystkim – psychologa. Mam nadzieję, że będę jeszcze kiedyś rozwijać swoje umiejętności pod jej okiem.”

„Jako coach wyróżnia się niezwykłą dbałością o otwartą komunikację – nigdy nie poczułam się oceniana, krytykowana czy zawstydzona, co umożliwiało mi przedstawianie spraw takimi, jakie je widziałam, w całkowitej zgodzie z samą sobą.”

„Zdecydowałam się na współpracę z Beatą, gdyż jest ona niezwykle empatyczną, pomocną i autentyczną kobietą. Do tego dochodzi profesjonalne podejście coacha z dużym doświadczeniem i umiejętnością doskonałego prowadzenia klienta. Cenne uwagi, wsparcie i otwarte pytania, które zadawała mi moja pani coach pozwoliły mi iść ścieżką rozwoju mojego biznesu, lecz przede wszystkim wydobyły mój potencjał. Dzięki temu procesowi świadoma jestem własnych zasobów i tego, w jaki sposób chcę je wykorzystać w mojej pracy.”