BEATA DRANIKOWSKA
Psycholog, ekonomista, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC (Professional Certified Coach), praktyk biznesu z doświadczeniem menedżerskim. Daje jakość i rozwiązania w oparciu o autentyczne potrzeby ludzi i oczekiwaną w organizacji zmianę. Pracuje z pasją i zaangażowaniem.

Zawodowo…
… zajmuję się psychologią. Psychologia oznacza dosłownie „naukę o duszy” i pochodzi od słów „psyche” = dusza, i „logos” = słowo, myśl, rozumowanie. Jestem osobą, którą po prostu bardzo interesują ludzie, interesuje mnie to, czym się zajmują. Dlatego profesjonalnie wspieram innych – pomagam ludziom, aby lepiej im się żyło i pracowało:

  • prowadzę szkolenia i warsztaty biznesowe
  • wspieram działy HR w projektowaniu i realizacji długofalowych procesów szkoleniowych
  • udzielam konsultacji biznesowych, których celem jest wsparcie firmy lub działu w trudnej lub niejasnej sytuacji
  • prowadzę sesje menedżerskie dla liderów organizacji na różnych szczeblach
  • prowadzę indywidualne sesje coachingowe
  • udzielam wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych

Istnieje możliwość organizacji warsztatów i szkoleń on-line, webinarów (pigułki wiedzy), sesji zespołowych lub indywidualnych w formie zdalnej.

Pracuję również w języku angielskim.

Moje doświadczenie
Ukończyłam zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Niemal 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w biznesie w obszarze marketingu, PR, komunikacji i wsparcia sprzedaży.

Z branżą szkoleniową związana jestem od ponad 15 lat. Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów Biznesu oraz akredytowane przez międzynarodowe instytucje kursy coachingowe (w sumie 2 lata). Ukończyłam również kursy terapeutyczne, wiele kursów i szkoleń psychologicznych oraz biznesowych (m. in. w nurcie Analizy Transakcyjnej, Non-Violent Communication, metodologii DISC, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Terapii Ericksonowskiej).

Pracowałam jako trener i coach wewnętrzny w dużej korporacji oraz trener i doradca w firmie konsultingowej. Obecnie realizuję autorskie projekty dla swoich stałych Klientów oraz współpracuję z firmami szkoleniowymi. Mam na koncie niemal 1000 godzin coachingów i konsultacji biznesowych oraz ponad 1500 godzin szkoleń i warsztatów.

Od ponad 10 lat współpracuję z uczelniami wyższymi, m. in. z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS, Wyższą Szkołą Bankową oraz Collegium da Vinci, gdzie prowadzę zajęcia nt. komunikacji z rynkiem i psychologii reklamy, zachowań konsumenckich, kształtowania wizerunku publicznego oraz przywództwa, umiejętności menedżerskich i coachingowych.

Biorę również udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych, których celem jest wsparcie nauczycieli akademickich na całym świecie i podnoszenie jakości kształcenia wyższego. Prowadziłam szkolenia w wielonarodowościowych grupach na całym świecie (w latach 2019-2020 szkoliłam we Włoszech, Gruzji i Kenii).

Przez uczestników jestem ceniona za profesjonalizm i wszechstronność, ale też swój entuzjazm i bardzo dobry kontakt z grupą. 

A prywatnie…
Wolny czas spędzam twórczo i aktywnie. Kocham podróżowanie, książki, sztukę, muzykę, interesuję się nauką i fantastyką. W w wolnym czasie komponuję i śpiewam, sporo czytam, maluję i kaligrafuję. Uprawiam sport, nurkuję, od wielu lat praktykuję dynamiczną ashtanga jogę i jestem oddana idei medytacji. Jestem zwolenniczką dobrej kuchni i zdrowego stylu życia