BEATA DRANIKOWSKA
Ekonomista, psycholog, dyplomowany trener, coach z certyfikatem międzynarodowej organizacji International Coach Federation (w stopniu PCC ICF). Dzięki swoim szkoleniom i coachingowi, wspiera ludzi i firmy – daje jakość i rozwiązania w oparciu o autentyczne potrzeby i oczekiwaną zmianę. Najchętniej realizuje autorskie projekty rozwojowe. Pracuje z pasją i zaangażowaniem, a wolny czas spędza twórczo i aktywnie.

O MNIE ZAWODOWO

Skończyłam studia z zarządzania i przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie w biznesie. Ukończyłam też psychologię, a po studiach – szkołę trenerską, gdzie otrzymałam dyplom trenera biznesu. Obecnie należę do Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Przez niemal rok uczyłam się coachingu, a po zdaniu międzynarodowego egzaminu i dodatkowych kursach, jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation na poziomie PCC ICF (Professional Certified Coach). Stale się dokształcam i doskonalę swój warsztat, który wzbogacam o metody terapeutyczne, szkoleniowe, coachingowe.

Z branżą szkoleń i rozwoju jestem związana od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywałam prowadząc szkolenia dla firm różnych branż oraz organizacji społecznych. Pracowałam jako trener i coach wewnętrzny w dużej korporacji oraz trener i doradca w firmie konsultingowej. Obecnie realizuję autorskie projekty, współpracuję z firmami szkoleniowymi oraz pracowniami psychologicznymi. Współpracuję także z poznańskimi uczelniami wyższymi (m. in. z Uniwersytetem Adama Mickiewicza i Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS).

Myślę o sobie jak o psychologu (psychologia oznacza dosłownie „naukę o duszy” i pochodzi od słów „psyche” = dusza, i „logos” = słowo, myśl, rozumowanie) – o kimś, kogo po prostu bardzo interesują ludzie i kto profesjonalnie zajmuje się tym, aby skutecznie wspierać innych. Krótko mówiąc – najczęściej pomagam ludziom, aby lepiej im się pracowało

Dlatego wszystko, co do tej pory robiłam, co nieustannie poznaję i czego się uczę, rozwija mój coraz bogatszy warsztat do pracy z ludźmi.
Moją misją jest wnoszenie do świata zmian na lepsze.