Jeśli szukasz kogoś, kto nie tylko zrobi szkolenie, ale także pomoże zrozumieć, co dzieje się w zespole, w firmie, da potrzebne wsparcie i konkretne narzędzia, realnie pomagające ludziom w pracy – sprawdź, jak możemy współpracować:

Jak pracuję?

  • zwięźle i zrozumiale przekazuję wiedzę „w pigułce”
  • trenuję umiejętności, aby ułatwić ich wdrażanie w praktyce
  • dostarczam konkretne narzędzia – takie, które najlepiej mogą przydać się w codziennej pracy
  • aktywnie i warsztatowo – co pozwala na znalezienie i wybór najbardziej odpowiednich rozwiązań

Moja oferta szkoleń i warsztatów:

DLA LIDERÓW I MENEDŻERÓW: przywództwo, budowanie autorytetu lidera, zarządzanie zespołem (w tym zróżnicowanym pokoleniowo), komunikacja (asertywność, udzielanie feedbacku, wyznaczanie celów, delegowanie itp.),  spotkania i rozmowy z pracownikami, motywowanie i angażowanie pracowników, zarządzanie zmianą i funkcjonowania w świecie VUCA, praca w środowisku zdalnym; również warsztaty strategiczne (praca z wizją, misją, wartościami, strategią i celami w organizacji)

DLA ZESPOŁÓW: doskonalenie współpracy i komunikacji zespołowej, asertywność we współpracy z innymi, podnoszenie efektywności, moderowane burze mózgów – wypracowanie rozwiązań i plany wdrożeń

DLA GRUP PODNOSZĄCYCH KOMPETENCJE OSOBISTE I ZAWODOWE: organizacja pracy własnej (produktywność, zarządzaniem czasem, własną energią oraz motywacją), prowadzanie spotkań  i prezentacji, budowanie optymizmu i odporności psychicznej

DLA HANDLOWCÓW I OSÓB ZWIĄZANYCH ZE SPRZEDAŻĄ: szkolenia sprzedażowe i szkolenia z obsługi klienta (w tym tworzenie i wdrażanie standardów obsługi), wsparcie działów marketingowych i sprzedażowych w kreowaniu pomysłów i zwiększaniu sprzedaży

a także:

PROJEKTY ROZOWJOWE I TALENTOWE (w oparciu o metodologię DISC): badania stylów zachowania – raporty indywidualne i mapy zespołów, warsztaty z usprawnienie komunikacji i współpracy w zespole i między zespołami, rekomendacje dla przełożonego związanych z profilem zespołu i jego członków, diagnoza i rozwój talentów w organizacji (! specjalne raporty dla kadry menedżerskiej i zespołów sprzedażowych !)

Dodatkowo:

Istnieje możliwość organizacji warsztatów i szkoleń on-line, webinarów (pigułki wiedzy), sesji zespołowych lub indywidualnych w formie zdalnej.

Pracuję również w języku angielskim.

Zapraszam do zapoznania się z rekomendacjami Klientów na moim profilu Linked In

Jeśli interesuje Cię, jakie szkolenia prowadziłam, co sądzą o nich moi Klienci i jak my moglibyśmy współpracować – napisz do mnie lub zadzwoń, chętnie porozmawiam! kontakt@beatadranikowska.pl / kom. 602 75 40 18

Co mówią o współpracy ze mną moi Klienci?

Bardzo duży zakres wiedzy z tematu, profesjonalne podejście, dobra współpraca.
Rewelacyjny kontakt z uczestnikami, ogromna wiedza i łatwość jej przekazywania.
Perfekcyjne przygotowanie, konkretne wskazówki, super atmosfera.
Profesjonalne materiały szkoleniowe, duża praktyczna wiedza, pełne zaangażowanie.
Bardzo ciekawie, innowacyjnie przeprowadzony cykl szkoleń.
Szkolenie mocno osadzone w realiach biznesowych.
Beata jest przygotowana zawsze na najwyższym poziomie. Dostosowuje się do potrzeb zmieniających się w trakcie szkolenia, odnajduje się w zaskakujących zapytaniach i trudnych sytuacjach.
Posiada umiejętność bardzo trafnego definiowania opisywanych problemów. Mocno stąpa po ziemi, zna realia korporacyjne – to jest realna pomoc, a nie odbębnienie 8 h szkolenia. Dla mnie to korzyści praktyczne, wykorzystane w prawdziwych sytuacjach i widzę efekty szkoleń w pracy na co dzień.
Co się zmieniło u mnie po szkoleniu?……. Zacząłem myśleć.