Pomagam tym, którzy potrzebują kolejnego etapu dla swojej kariery, pracy, firmy. Pracuję z tymi, którzy potrzebują jasności, kierunku, nowej energii – aby ruszyć z miejsca i skutecznie realizować swoją wizję tego, jak chcą żyć, działać, pracować i rozwijać się.

Nad czym pracujemy?

Najczęściej moi Klienci pracują nad wprowadzaniem zmian osobistych i zawodowych: nad poprawą ważnych dla siebie relacji (w pracy i w domu), autorytetem w pracy i zwiększeniem własnej asertywności, produktywnością i skutecznością, lepszym dysponowania swoim czasem i organizowaniem sobie zadań i aktywności, rozwijaniem własnego biznesu i własnych pasji, umiejętnościami menedżerskimi i strategicznymi.

Jak to wygląda?

W trakcie kolejnych spotkań (najczęściej to 5-6 sesji po ok. półtorej godziny co około 2 tygodnie), będziemy mieli okazję przyjrzeć się temu, gdzie teraz jesteś ze swoimi sprawami. Będziemy rozmawiać o tym, co chcesz zmienić (i dlaczego). Następnie będziemy pracować nad możliwymi dla Ciebie rozwiązaniami i sposobami ich wdrożenia – w taki sposób, który będzie pasował do Ciebie, Twojej pracy i Twojego życia, a jednocześnie będzie wnosił nową jakość i wartość do tego, kim jesteś i jak funkcjonujesz. Pracujemy nad tym, aby było lepiej!:)

Proponuję Ci wsparcie wówczas, kiedy:

  • potrzebujesz zmiany i chcesz dowiedzieć się, jak się do tego zabrać;
  • chcesz poukładać sobie swoje sprawy, opracować plan działania, wyznaczyć sobie kierunek na przyszłość;
  • chcesz podjąć jakieś decyzje, oczekujesz od siebie większej skuteczności i energii w realizacji swoich zamierzeń;
  • potrzebujesz lepiej rozumieć swoje potrzeby („Co tak naprawdę jest mi teraz potrzebne? Co będzie dla mnie dobre? Co teraz mam robić?”)

Oferuję Ci:

  • dogodne miejsce i czas spotkań – zgodnie z naszymi ustaleniami;
  • spokojne wysłuchanie i rozmowę o Twoich sprawach w atmosferze partnerstwa, poufności i życzliwości;
  • profesjonalną pomoc i wsparcie związane z Twoimi celami, potrzebne materiały, techniki, narzędzia;
  • wstępną „sesję kalibracyjną”, w trakcie której poznasz mnie i moje metody pracy i zdecydujesz, czy to dla Ciebie.

Zapraszam!

Skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o swojej sytuacji: kontakt@beatadranikowska.pl / kom. 602 75 40 18

Co mówią uczestnicy moich szkoleń, warsztatów i coachingów?

„Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, przygotowania, sposobu przekazywania wiedzy, autentyczności i osobowości:) W dzisiejszych czasach mimo dużej konkurencji na rynku, nie dla wszystkich prowadzących szkolenia te kwestie są tak oczywiste:) Szczerze polecam wszystkim – trzeba by włożyć wiele wysiłku, aby się rozczarować:)”

„W trakcie coachingu Beata ukierunkowała mnie i pomogła mi nazwać moje cele zawodowe, jest to osoba bardzo kontaktowa, z wielką wiedzą oraz umiejętnościami. Uważam ją za bardzo dobrego szkoleniowca, coacha, a przede wszystkim – psychologa. Mam nadzieję, że będę jeszcze kiedyś rozwijać swoje umiejętności pod jej okiem.”

„Warsztat dał mi naprawdę wiele do myślenia, miałam możliwość przypomnienia sobie, odświeżenia i przeanalizowania kilku ważnych dla mnie aspektów”.